Ziyaretçi Defteri

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Fields marked with * are obligatory.
Your E-mail address wil not be published.
For security reasons we save the ip address 3.239.95.36.
It might be that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve our right to edit, delete, or not publish entries.
15 entries.
Yusuf Nergiz wrote on 16/06/2022 at 05:51
12 Haziran 2022 günü saat 19.00-23.00 arasında Premium Salonda evlatlarımız Beyza ve Furkan 'ın düğün merasimini yaptık. Düğün öncesi ufak tefek tedirginlikler yaşıyordum ancak düğün öncesi işlemlerde ve düğün hazırlık aşamasında Burak Bey, Özlem Hanım ve Gülden Hanım başta olmak üzere ilgi alaka ve yardımları ile düğün anına geldik düğün salonu içerisinde yine aynı şekilde şeflerinin kontrolünde mükemmel bir ekip ve kusursuz bir hizmetle karşılaştık bütün çalışanlar adeta işlerinş benimsemiş ve sevgi, saygı çerçevesinde harikulade çalışıyorlardı. Düğümüz bittiğinde gelen misafirlerimizden gerek salon gerek hizmet ve yemekler hakkında o kadar güzel dönüşler oldu ki bu beni ziyadesiyle memnun etti. Gerçekten iyiki bu düğün salonunu seçmişşiz dedirtti bu nedenle isimlerini belirttiğim ve isimlerini bilmediğim bütün çalışanlara canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Benim bu mutlu günümde misafirlerimide hoşnut ederek mutluluğumuzu ikiye katlayan bütün personele canı gönülden teşekkür ediyorum.
Yusuf Nergiz
Murat Biçer wrote on 31/08/2021 at 13:55
28 Ağustos 2021 tarihinde AKMAN NİKAH VE BALO SALONLARI Prestij salonunda oğlumun düğün merasimini gerçekleştirdik. Öncesinde çok çekincelerimiz olsa da sonrasında isteklerimizin hepsini karşıladılar. Benim ve düğünümüze katılan dostlarımızın beğeni ve takdirlerini topladılar. İlk tanıtımda Gülden Hanım olsun, sonrasında tüm organizasyonunun planlanması ve icrasında Kurthan Bey olsun, gece boyunca gecenin program akışından ve tüm hizmetlerin tam ve eksiksiz sunulmasında Şefimiz Doğukan Bey olsun, gecenin tüm yükünü çeken çalışma arkadaşları olsun, orkestra ve ses sanatçımız olsun, saç ve makyaj konusunda çok iyi bir iş çıkaran LİLYUM KUAFÖR ve çalışanları olsun hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Kesinlikle gözü kapalı eşinize, dostunuza tavsiye edebileceğiniz bir işletme. Çalışanları nezdinde işletme sahiplerine de ayrıca teşekkür ederim.
Yağız Solak wrote on 09/04/2021 at 18:09
26.10.19 garihinde düğün ve nişanımızı yaptıgımız mekandır.çok ilgi alaka ve prof. Bir işletme.çevremizede hala önermekteyiz ve hala arkadaşlarımızdan inanılmaz bir düğün nişandı diye duymaktayıx.
Engin Baş wrote on 08/12/2019 at 12:21
07 Aralık 2019 tarihi akşam 19:00 - 23:00 saatleri arasında Seray&Semih için sunulacak Nişan organizasyonunda Erdoğan Bey o iş bizde "Bize güvenin" demiştiniz. İyi ki güvenmişiz. Özellikle size ve o günün tüm çalışanlarına ayrı ayrı Teşekkürler.
Nişan günümüzü Prestij Salonunuzda bu kadar güzelleştiren ve tüm dostlarımıza bu güzelliği hissettiren takım çalışmasının ne olduğunu örnekleyen ekibinize ailece çok teşekkür ederiz. Organizasyonun başından sonununa her şey gayet planlı ve mükemmeldi.Hazırlattığınız menü hem çok hoş ve nefis hem de çok güzeldi emeği geçen mutfak ekibinin ellerine sağlık...Bu güzel menüyü davetlilerimize sunan Deniz Bey ve ekibine Teşekkürler...Nedimelik hizmetini içten sunan sıcak ve samimi nedimemize, Video ve Fotoğraf çekiminde gösterdikleri güler yüzlü hizmetlerinden dolayı Kuzey Ajans çalışanlarına ve özellikle Müzikler için Orkestrada görev alan arkadaşlara eğlenceli müzik sunumlarından dolayı çok ama çok teşekkür ederiz.
Başta Erdoğan bey olmak üzere Prestij Salonunda sunulan organizasyon başından sonuna hizmetini ve adını anmadığımız arka planda yer alan çalışanlarda dahil olmak üzere tüm ekibinizin eline, ayağına ve yüreğine sağlık, bu tür hizmetler anlatılmaz yaşanır. ÇOK DOĞRU BİR TERCİH YAPMIŞIZ.
bircan.mehtap wrote on 08/12/2018 at 15:39
16 Eylül 2018 golsesi düğün salonunda kardeşimin düğününü yaptık elemanlar son derece saygılı ilgili ve sabırla hizmet ettiler ayrıca salon sahibi Erdoğan beyin dugunumuze gelip bizzat ilgilenmesi bizi çok mutlu etti ,gerek misafirlerimiz gerekse akraba eş dost çok memnun ayrıldık sonsuz teşekkür ederiz
Ertan sultan wrote on 26/08/2018 at 09:44
17.05.2015 tarihinde kokteyl ve nikah törenimizi yaptık.o heyecan ve sitresli günümüzü gulden hanımla tanismamiz basimiza gelen en güzel şeydi.Tum kararsızliklarimiza rağmen büyük bir sabırla bizlere en içten duygularla yardımcı oldu. Her detayı anlatıp nikah günumuzde her saniye yanımiz oldu.Yolumuz o tarafa düştüğü zaman uğrayıp hala iyiki sizlerle tanışıp hala aynı sıcak samimiyetligi Gülden hanımda buluyoruz.Asonsor kaldırılmış ama salon harika olmuş.Aradan üç yıl geçmesine rağmen hayatımızın en güzel anı Akman ve Gülden hanım sayesinde en güzel haliyle ömrümüze kattık.Teskkurler Akman Teşekkürler Gülden Hanım
SEVGİ MATUR wrote on 25/07/2018 at 12:49
24.07.2015 de Kızımın Düğününü Gölsesi Düğün salonunda yaptım.Dünyanın en güzel meleği Gülden hanıma sıcak ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Akman NİKAH VE BALO SALONLARI iyiki varsınız herkese teşekkürler .................
Tuğba wrote on 01/06/2018 at 08:12
12 Mayısta sünnet düğünümüzü prestij salonda yaptık. Yemekler nefisti. Salon ışıl ışıldı. Orkestra çok başarılıydı. Misafirlerimiz memnuniyetle ayrıldılar.
Gülden Hanım "Bize güvenin" demiştiniz. İyi ki güvenmişiz. Teşekkürler...
Zeynep Ocak Aydın wrote on 30/10/2017 at 18:21
14 Ekim tarihinde kokteyl ve nikah törenimizi yaptık. Her şey son derece düzenli işledi. Kuaför ve fotoğraf hizmetinden de yararlandık. Oradan oraya koşturmadan tüm hazırlığımızı tamamladık. Her şey kusursuzdu. Bizim için bu kadar önemli olan günü bu kadar güzelleştiren ekibe çok teşekkür ederiz. Fotoğraflar için ortam muhteşem.
Nilüfer wrote on 11/10/2017 at 08:56
Ekim ayında nikah ve kokteyl organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Tüm organizasyon boyunca bizlere eşlik eden ve harika bir sonuca ulaşmasını sağlayan ekibe ve yöneticileri Lizay Hanıma ayrıca çok teşekkür ederiz.
Cansu- Uğur wrote on 21/05/2017 at 06:59
20mayıs 20:00'de gümüş salondaki nişan organizasyonumuzu yaptık.Lizay Hanım ve yardımcıları olan organizasyon boyunca sürekli yanımızda olan Hanımefendiden çook memnun kaldık .organizasyon ve salon için misafirlerimden de harika dönüşler aldım. ilginiz için sonsuz teşekkür ediyorum. tereddütle tuttuğum salondan inanılmaz memnun kaldım. kına gecem ve düğünüm içinde asla başka bir yere bakmayacağım. en özel günümüzü burada taçlandırdığımız için çok mutluyuz. düşünen herkese tereddütsüz öneriyoruz..
Hakan Gökçe wrote on 26/12/2016 at 18:54
24 Aralık ta TZOB otelde düğünümüz oldu, salonda görevli servis elemanları misafirlerimizi ve bizi çok güzel ağırladılar, sorun yaşamadık. Şef garson Deniz bey ve özellikle Nedime'miz bizimle çok ilgilendi. Özellikle Nedime'miz den çok çok menmun kaldık. Sıkıntı yaşadığımız konular ise ; düğün günü sabah odamıza düğün hazırlığı için girebileceğimiz söylendiği halde odaya girdiğimizde oda temizlenmemiş ve hazırlanmamış olduğunu ve bir bardak su bile olmadığını fark ettik kat hizmetlerinden menmun kalmadık. Düğünümüzde yemekler çok güzeldi mutfak bölümüne ayrıca teşekkür ediyoruz, fakat pastamız seçtiğimiz frambuaz lı değilde vanilyalı geldi . Düğünümüzle ilgilenen Zeki beye ve Tülay hanıma çok teşekkür ediyoruz.
Onur ve Olga wrote on 13/06/2016 at 10:40
Her konuda bize ilgi gösteren Lizay Hanım'a çok teşekkür ederiz.
HAKAN BAŞOL wrote on 04/01/2016 at 15:27
nikah törenimizi beyaz salonda yaptık, herşey çok düzgün ilerledi, anlaşmalı kuaför ve fotoğraf çekiminden de faydalandık, siteyi ziyaret edenlere gidip görmelerini mutlaka tavsiye ederim.
özlem göker wrote on 04/01/2016 at 15:25
2015 Ağustos ayında düğünümüzü Gölsesi salonda yaptık. 500 kişilik yemekli bir menü seçtik. hemhavuz başı hemde içeri salonukullandık. düğünümüz akşam oldu. herşey hayal ettiğimizden ve bize sunulandan fazlasıyla güzeldi. biz ve konuklarımız çok memnun ayrıldı. güzel bir ekip yönetiyor. düğün tutmak isteyenlere tavsiye ederim